Loading

Posturi vacante

Arunca o privire la posturile noastre libere.

Vacansii_1260x456_md

Reprezentanţa concernului german KARCHER in Moldova, furnizor de top a echipamentului de spălare și curățare profesional si de uz casnic, are nevoie de MANAGER VÎNZĂRI.

Cerinte:

  • studii superioare tehnice;
  • persoană energică şi dinamică;
  • abilităţi dezvoltate de comunicare si capacităţi de convingere;
  • cunoaşterea limbilor romana, rusa; cunoasterea limbii engleze prezintă un avantaj;
  • experienţă de muncă în vânzări active ;
  • bune cunoştinţe de operare PC (MS Excel, Word, 1 C (de preferinţă));
  • permis de conducere cat. B

Responsabilităţi:

  • prezentarea, promovarea si vînzarea utilajului;
  • atragerea de noi clienţi;
  • elaborarea şi gestionarea proiectelor speciale;
  • încheierea contractelor;
  • suportul clienţilor existenţi;
  • raportarea zilnică a activităţii către superiorul direct

Noi oferim:

  • oportunitate de a lucra într-o companie tânără şi progresistă;
  • formare profesională;
  • pachet social complet;
  • salariu de funcţie + %;
  • telefon, automobil de serviciu;
  • regim de muncă: cinci zile în săptămână (9.00 - 18.00)

Dacă simţi potenţialul, trimite CV-ul acum!

* Doar candidaţii care îndeplinesc toate cerinţele vor fi invitaţi pentru interviu